WITAMY W NASZYM ŚWIECIE – STOLARNIA FOLWARCZNA

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jak i już wykonanymi pracami. Oprócz tradycyjnych zleceń podejmujemy się wykonania zamówień nietypowych na indywidualne zamówienie w drewnie europejskim, egzotycznym oraz sklejkach. Jesteśmy na etapie rozwijania produkcji, a wkrótce planujemy uruchomić sprzedaż internetową gotowych produktów wysokiej jakości. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z całą ofertą. Szukasz dobrego stolarza w Warszawie i okolicach? Chcesz aby usługi stolarskie, które zamówisz były na najwyższym poziomie? Zadzwoń do nas już teraz ! Usługi przez nas wykonywane kierujemy do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Nasze prace docenili już klienci z poza granic naszego kraju między innymi Niemiec, Holandii i Włoch. Stawiamy na jakość wykonywanych prac i ich niepowtarzalny charakter.

Stolarstwo ostatnio wraca do łask. Drewno – niegdyś najpopularniejszy budulec, w obecnych czasach stało się niemalże dobrem luksusowym. We wszechogarniającym zalewie chińskich, tańszych podróbek wszystkiego meble i artykuły wykonane z litego drewna są klasą samą w sobie. Na prawdę dobry stolarz ma terminy zarezerwowane na kilka miesięcy naprzód. Przedmiotem naszej pracy jest drewno, wiemy o nim wszystko, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Usługi stolarskie w naszej firmie spełnią Państwa oczekiwania w 100%. Profesjonalny stolarz w Warszawie musi cechować się rozwiniętą wyobraźnią przestrzenną, posiadać zdolności manualne i zmysł artystyczny. Do jego kwalifikacji powinno należeć również umiejętne dopasowanie różnych rodzajów drewna oraz trwale połączenie wykonanych przez siebie elementów używając kleju, śrub lub gwoździ. Do prac w drewnie nasi pracownicy używają nie tylko wyspecjalizowanych maszyn ale również swojego doświadczenia, które zdobyli przez wiele lat w tej branży. Postaramy się spełnić Państwa każde oczekiwanie. Zapraszamy Serdecznie.

 

SWF Timber Group Tomasz Szpakowski
05-152 Sowia Wola Folwarczna
ul. Strażacka 4 (Warszawa)
NIP: 531 134 83 57

tel.: 882 036 713
facebook.com/stolarniafolwarczna
mail: poczta@stolarniafolwarczna.pl